contestada

Kneisl's Mountain Adventures store is having a sale on carabiners. During the ... During the sale, you can buy 4 carabiners for $29.60. What is the unit price of the carabiners?

Relax

Respuesta :

29.60 ÷ 4 = 7.4

Final answer is $7.4