krissyb8129 krissyb8129
  • 24-11-2022
  • Mathematics
contestada

Ryan is considering purchasing a used five year old hatchback with 75,000 miles on it for $13,000. His main use would be commuting 20 miles to work each day. Which should he be most concerned about?.

Relax

Respuesta :

Otras preguntas

Which is equivalent to 80^1/4?
Which actions by the British and the southern Loyalists caused many colonists to side with the Patriots? A- Conducting raids on the major supply ports along the
What did Brian's English teacher, Perpich, teach him? In the book Hatchet
I need help fast please
2t-10=4;3 solution or not
Simplify 0.4(−4.5). −1.8 −1.65 1.65 1.8
A 16-oz bottle of water costs $1.44. What is the cost per ounce? $0.18/oz $0.90/oz $1.78/oz $0.09/oz
Which word best completes this conversation? Eric: Creo que esta película es buena. Cecilia: Sí, yo vi los ____________ de esta película. Se ve m
Which of the following choices are used primarily as food additives for their emulsifying, or blending, qualities? A. Omega-3 and omega-6 fatty acids B. Hydr
Young people who talk about suicide never attempt suicide? True or False