trtrhtfhxtrdxhether
trtrhtfhxtrdxhether trtrhtfhxtrdxhether
  • 23-09-2018
  • Mathematics
contestada

gabriella bought 12 feet of ribbon for 0.75 per yard. how much did she pay?

Relax

Respuesta :

naz731
naz731 naz731
  • 23-09-2018
$9 is the answer to the question
Answer Link

Otras preguntas

Why is it important to eat foods from each of the five food groups?a. No one food or food group can supply all your nutritional needs.b. Eating from only one fo
x+5 divided by 3 = 7 show work
The process of approving a document such as the consititution is called
Write 53,278 in Expanded Form
What percent of 99 is 72
Are prime numbers a set closed under addition?
Melania walked her dog 2 1/5 miles. Cathy walked her dog 1 3/4 times as far as Melania did. how many more miles did Cathy walk her dog
Why did the allies attack civilian and military targets in Japan
Justine has 162 red buttons, 98 blue buttons, and 284 green buttons. She says she knows she has more than 500 buttons without adding. Do you agree?
Which of the following principles did the Founders use as part of the basis for the Constitution? a. unlimited state government b.strong federal government c.