shahhshahahdhd shahhshahahdhd
  • 22-11-2019
  • Mathematics
contestada

Please help me solve this.

Please help me solve this class=
Relax

Respuesta :

thatbratnessa
thatbratnessa thatbratnessa
  • 30-11-2019

The cost of the roof is $240

Answer Link

Otras preguntas

All the years from A.D. 1400 to A.D. 1499 make up the fifteenth century A.D. true or false?
How do you work out 4/5 of 25/32 as fraction
How many ounces go into 21 grams?
who led the mormons to present day utah in search of religious freedom
What is 80 over 100 simplified
why is location an important theme
An artist is using three different colors in a mosaic. The ratio of green to blue to yellow color tiles in the mosaic is 4:6:9. She has 42 blue tiles to use. Ho
The volume of a drop of a certain liquid is 0.000047 liter. Write the volume of the drop of a liquid in a scientific notation.
HELP ME PLEASE! 1.HOW MANY MINUTES IN 180.0 DAYS 2. HOW MANY GRAMS ARE EQUIVALENT TO 1.80X10-4 TONS(ENGLISH TONS) 3. SIXTY-TWO MONTHS IS EQUIVALENT TO HOW MANY
the problem is kamala had 5,026 grams  flour in a canister.she brought a 4,158 gram bag of flour.she poured some flour from the bag to the canister.as the resul