A pound of chocolate turtles cost $4 at the grocery store use the fact that 16 ounces = 1 pound to help you find the cost of 1/4 pound of chocolate turtles

Relax

Respuesta :

Answer:

2

Step-by-step explanation:

the answer is =2cause 1/4*4