Relax

Respuesta :

Answer:1738.26

Step-by-step explanation: just multiply them

Answer:

$173.83

Step-by-step explanation:

Given a yard costs $9.99

The cost of 17.4 yard will be 17.4 multiplied by the cost of one yard

That’s

17.4 x $9.99 = $173.83

17.4 yards will cost $173.83