Relax

Respuesta :

Answer:  0.99 dollars per lollypop

xtpozz

Answer:

.92/1 for each lollypop im pretty sure this is right

Step-by-step explanation:3.69 $ ÷ 4

4 lollypops ÷ 4

=

0.9225 $

1 lollypop

=

0.9225 $

lollypop

round to .92