Relax

Respuesta :

Answer: Should cost 4.50

Step-by-step explanation:

Because a full thing is 6 dollars, if you divide 6 by 4 you get 1.5 causing each 1/4 to be 1.5 dollars. 1.5X 3 is 4.5