Amariclark100
Amariclark100
22-03-2021
Mathematics
contestada
$5 for 4 pounds of apples
Respuesta :
daniil362108
daniil362108
22-03-2021
Answer:
1.25 per pound
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 27+ )
Otras preguntas
what is 7n-20=9(4n+1) ????
0.506 rounded to the nearest hundredth
.135 repeating as a fraction
what is 24.534 rounded to the nearest hundredth
How do metals on the periodic table tend to achieve the octet rule?
4*8-4+1=12 How do I use parentheses, brackets and/ or braces to make true?
What is 10 tens - 1 ten 1 tenth=
How does sun provide us with the energy we need to run our bodies?
What is the answer to 25 times 2/5
f(x)=23x+27 g(x)=12x-d If (f^-1(g^-1(x)))= (g^-1(f^-1(x))), find d. How do I do this please?