s9264824
s9264824 s9264824
  • 24-03-2021
  • Mathematics
contestada

The graph shows the cost of ice cream. If a teacher wants to buy 20 cones, how much will it cost ?

Relax

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-03-2021

Answer:

you cannot see the graph. So I cannot answer this question

Step-by-step explanation:

if you add the graph maybe I can help :D

Answer Link

Otras preguntas

Can anyone help me solve this algebra porblem? -4 2/3=2n/3+1/3+n/3 Negative four and two thirds equals two "n" over three plus one over three plus "n" over thre
in the given figure , the value of x is
Describe and explain how petrol is separated from the mixture of hydrocarbons in crude oil?
In the given figure , if angel ROQ = 90 and angel POS : angel ROS = 4 : 5 , then the value of angel SOQ is
Summarize the way plants store extra sugar
Why do People Tell Actors to Break a Leg?
which one of the following sentence contains a predicate adjective
To make 6 glasses of lemonade, Karla uses 1/2 cup of sugar, 1/2 cup of lemon juice, and 51/2 cup of water. If Karla wants to make 10 glasses of lemonade, which
what is quicksand? how does it work?
You want to determine if one peak is steeper than another peak, based on a topographic map. What would you see on the steeper peak?