kf98d4sp9s kf98d4sp9s
  • 22-10-2021
  • Mathematics
contestada

A dozen large muffins cost $7.99.
How much does each muffin cost?

Relax

Respuesta :

gy225397
gy225397 gy225397
  • 22-10-2021

Answer:

1.501877347

Step-by-step explanation:

estamate or whaever u need to do

Answer Link
ineedrealanswerslol
ineedrealanswerslol ineedrealanswerslol
  • 22-10-2021
First answer is the same thing I got
Answer Link

Otras preguntas

What comes after a hypothesis and is used to determine whether the hypothesis is correct
how many lines of symmetry does a heart have
Explain how 0.09 and 0.009 are related
Give the place value of the 9 in 19,000,000,000
Rewrite the expression as an equivalent power with a negative exponent. 27/125
What did the king and other english leaders think about americans
Why are glass cylinders preferred over plastic cylinders for conducting lab experiments ? a. they are attractive and light b. they are cheap and abundant c.
What was the central element of religious services held by enslaved African Americans?
name two rocks used as important building material
Explain how a water molecule is produced when glucose and fructose undergo a condensation reaction.