SansTheSkeltonUT
SansTheSkeltonUT SansTheSkeltonUT
  • 25-05-2017
  • Mathematics
contestada

Math help? 15 Points

Math help 15 Points class=
Relax

Respuesta :

pepetheskunkcat
pepetheskunkcat pepetheskunkcat
  • 25-05-2017
The answer is B. $0.25/1 oz.
Answer Link
sierravanesa
sierravanesa sierravanesa
  • 25-05-2017
its the third one  you divide 16 by 4  and thats $1  for 4 ounces 
Answer Link

Otras preguntas

The two most important leaders of the great awakening in colonial america were ________.
What office application has animations on the home ribbon?
Explain what is unique about how sophia hall generates inventory for her store .
ECONOMICS 1.03 justify the choice you make based on a costs and benefits analysis
evaluate 7^2 + (4x5) - 2^3
If an astronaut throws an object in space, the object's speed will _____________. A) decrease. B) increase. C) remain constant. D) there's not enough inform
To add body to a hearty broth, you may use A. Water B. Onions C. Cheese D. Pasta
What is the sum of the polynomials?
Who is the protector and teacher of god's revelation?
Write the polynomial in standard form: x² + 4 - 9x